Skip to main content

Succesvolle Prestatietoch & Prestatietoch XS

Steeds meer carnavalisten benutten de Prestatietoch om de carnavalsdinsdag een goede invulling te geven. Vergeleken met vorig jaar gingen er dit jaar 150 mensen meer van start. 
Daarnaast werd er door de Jeugdcommissie dit jaar de 1e editie van de Prestatietoch XS georganiseerd. Een tocht die ook op veel animo van de jeugdige carnavalisten kon rekenen.

Met 792 deelnemers werd het aantal van 800 deelnemers aan de Prestatietoch net niet gehaald. De old prinsen hopen volgend jaar dat aantal te kunnen halen en zullen er volgend jaar voor zorgen dat er genoeg pinnetjes en kaarten aanwezig zijn om zelfs de grens van 1000 deelnemers aan te kunnen. 
De 1e editie van de Prestatietoch XS was ook een succesvolle editie. Veel jonge carnvalisten speurden de kroegen van Waskuupstad af op zoek naar letters om daarmee een zin te kunnen maken. De Prestatietoch XS werd afgesloten in café de Gracht waarna samen met prins Matthijs I en prins Bert III en hun gevolgen de  Rommeloptocht werd gelopen.