Skip to main content

Vergadering buurten en straten op 24 oktober a.s.

De jaarlijkse vergadering van carnavalsvereniging d’Olde Waskupen voor buurten, straten en andere carnavals/vriendengroepen vindt dit jaar op maandag 24 oktober plaats. Alle groepen die jaarlijks het grote feest compleet maken in Waskuupstad zijn van harte welkom.

Op maandag 24 oktober vanaf 20.00 uur vindt de jaarlijkse vergadering voor buurten en straten plaats bij Grandcafé de Snor in ‘s-Heerenberg. Net zoals vorig jaar zijn niet alleen de buurten en straten uitgenodigd, maar ook de vriendengroepen en andere bouwgroepen die jaarlijks hun best doen om de carnaval, de pronkzittingen en de optocht in Waskuupstad vorm te geven.

Op de avond wordt er informatie verstrekt over de vernieuwde opzet van de pronkzittingen, de regelgeving en ontwikkelingen rondom de optochten en carnaval in het algemeen. Bovendien worden de aanwezige groepen in de gelegenheid gesteld om een aantal gratis entreekaarten voor de pronkzitting van zaterdag 5 november in ontvangst te nemen.