Skip to main content

Waskupenmotto 2014

Terwijl carnaval 2013 nog moet losbarsten, zijn de oud-prinsen van carnavalsvereniging d’Olde Waskupen al bezig met 2014. Dat college moet namelijk het carnavalsmotto voor dat jaar uitkiezen.

Dat gebeurt tijdens een geheime stemming: elke oud-prins mag 3 motto’s kiezen uit een flinke lijst van motto’s die door carnavalisten zijn of nog worden ingediend. Op die lijst staan niet de namen van de bedenkers, dat wordt later pas gecontroleerd. Zo kon het gebeuren dat het motto voor 2013 ‘Dat het wat!’ bedacht is door een oud-prins, Jan Meuleman. Dat was dus puur toeval. Het motto dat het vaakst wordt gekozen wordt het motto 2014.

Elke carnavalist kan één of meer motto’s indienen door een mailtje te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Ook krijgen de mensen die een kaart kopen bij Kachelhöltjes Partypret of Grillbar De Bongerd voor de Pronkzitting XL op 26 januari een formulier waarop motto’s ingevuld kunnen worden. Degene die het winnende motto heeft bedacht krijgt tijdens de onthulling van het monument in 2014 uit handen van oud-prinsenvoorzitter Bertie Litjes een oorkonde en een medaille uitgereikt.